المنت میله ای

المنت میله ای

المنت میله ای استفاده گسترده ای در انواع هیترهای برقی دارد.آن ها بسیار قابل تنظیم و شکل دهی هستند و مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر المنت ها دارد.این المنت ها از پرمصرف ترین المنت های مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این المنت ها به دلیل تطبیق پذیری بالا و قیمت مناب معمولا در گرمایش صنعتی،کشاورزی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. المنت میله ای گرما را از طریق تماس مستقیم با مایع جامد یا گاز منتقل می کند.این دسته المنت ها بر اساس کاربرد خود دارای یک توان گرمایشی ،اندازه،شکل و جنس غلاف خاص هستند. این المنت ها در صورت تنظیم و استفاده صحیح میتوانند تا دمای 750 درجه سانتیگراد یا بالاتر برسند.

المنت میله ای

المنت میله ای


المنت میله ای

المنت میله ای

مزایای المنت میله ای

 • دقت
 • اندازه جمع و جور
 • سفارشی سازی المنت

انواع المنت میله ای:

 1. فلنج دار
 2. کویل هیتر
 3. فلنج دار:

  این نوع در مواردی نیاز به تولید گرمای بسیار زیاد است. برای استفاده باید نوع موادی که نیاز به حرارت دیدن دارد مشخص شود به دلیل اینکه گرمای تولیدی این نوع المنت مستقیما به محیط هدف انتقال داده می شود.

کویل هیتر:

این نوع المنت کارایی بسیار بالایی دارد به دلیل اینکه می تواند در دماهای بالاتر از 800 درجه سانتی گراد کار کند و همچنین قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد.

المنت میله ای

المنت میله ای


المنت تسمه ای

المنت تسمه ای

کاربرد المنت میله ای

این نوع المنت برای سه نوع اصلی گرمایش صنعتی استفاده می شود:
 1. رسانایی
 2. همرفتی
 3. تابشی

المنت میله ای

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این المنت های حرارتی و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید. سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این المنت پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

المنت میله ای

المنت میله ای

اطلاعات تماس