ترموستات دیجیتال

کنترلر دما گستره ی متنوعی از دستگاه ها می باشد.از دستگاه های بسیار ابتدایی که تنها یک نقطه ی تنظیم قابل تغییر با دست دارند تا دستگاه های پیچیده تر.

ترموستات نوعی مدار الکتریکی به همراه سنسور دماسنج است. که توسط برد ترموستات دیجیتال امکان مدیریت و کنترل و دما در محدوده های خاص وجود دارد.که معمولا دارای انواع مختلف سنسور دما برای کنترل محیط های مختلف طراحی شده است.

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال


ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

ویژگی های ترموستات دیجیتال که قبل خرید باید به آن توجه کنیم:

یکی از ویژگی های ترموستات دیجیتال قابلیت خود تنظیمی یا تنظیم خودکار است. یکی دیگر از ویژگی ها ارتباط سریال است که در آن ترموستات دیجیتال میتواند برای ذخیره و تحیلیل داده های جمع آوری شده و همچنین تنظیم خود با یک رایانه ی مرکزی ارتباط برقرار کند.

سطح هشدار دما میتواند روی حد بالا و پایین دمای فرایند تنظیم شود.این نکاتی است که باید قبل خرید به آن توجه داشته باشیم.


انواع خروجی های ممکن برای ترموستات دیجیتال:

  • خروجی تناسبی زمانی:این خروجی امکان تزریق توان به بار را در درصدی از یک چرخه ی زمانی ثابت فراهم می آورد.
  • خروجی تناسبی آنالوگ:این خروجی معمولا به صورت یک ولتاژ آنالوگ بین صفر تا 5 ولت یا جریان آنالوگ بین 4 تا 20 میلی آمپر است.
ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال


ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموستات و ترمومتر و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترموستات و ترمومتر پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس