کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس یکی از دقیق ترین نمایشگر های دما میباشد.کنترلر دما آتونیکس با انواع ترموکوپل ها مطابقت داشته و سنسور PT1000 را پشتیبانی میکند.

کنترلرهای دما در هر موقعیتی که نیاز به سنجش دما و ایجاد کنترل بر روی سیستم نیاز است.

کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس


کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس

انواع کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما حلقه باز : این نوع از ساده ترین کنترلر های دما میباشد.که گرمایش یا سرمایش را بدون در نظر گرفتن دمای مورد نیاز نهایی اعمال میکمد.

کنترلر دما حلقه بسته : این نوع پیچیده تر از نوع حلقه باز است. در یک برنامه حلقه بسته دمای خروجی به طور مداوم اندازه گیری می شود. کنترلر حلقه بسته همواره از سیگنال خروجی آگاه هست.


مشخصه و عملکرد کنترلر دما آتونیکس

  • ظرفیت گرما:سهولت گرمایش بسته به ظرفیت هدف کنترل
  • دیستربنس خارجی: عوامل تغییرات دما مانند باز و بسته درب کوره،ورود و خروج محتویات یا تغییر دمای محیط
  • مشخصه دینامیک: مشخصات پاسخ گذرا در گرمادهی اولیه
  • مشخصه استاتیک:قابلیت گرمایش بسته به ظرفیت هیتر
کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس


کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس

کنترلر دما آتونیکس

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این کنترلر دما آتونیکس و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این کنترلر دما آتونیکس پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس