ترانسیمتر دما جومو

ترانسیمتر دما جومو از جمله محصولات برای سنجش حرارت در سیستم های صنعتی و پالایشگاهی و انتقال آن به اتاق کنترل است.این محصول دستگاهی است که برای تثبیت دمای یک فرآیند در یک مقدار مطلوب از پیش تعیین شده قرار میگیرد.
کنترلر دما جومو

کنترلر دما جومو


کنترلر دما جومو

کنترلر دما جومو

کاربرد ترانسیمتر دما جومو

ترانسیمتر دما جومو در صنایع مانند ماشین های غالب گیری تزریقی روزن رانی و تزریق پلاستیک،دستگاه های بسته بندی،فرآورب غذایی ،بانک خون و دستگاه های شکل دهی حرارتی کاربرد دارد.


نکات مهم برای خرید ترانسیمتر دما جومو:

نوع حسگر ورودی به ترموستات جومو

الگوریتم کنترلی مورد نیاز

نوع سخت افزار خروجی مورد نیاز

محل نصب حسگر

خروجی های اضافه یا نیازمندی های دیگر سیستم کنترل

کنترلر دما جومو

کنترلر دما جومو


کنترلر دما جومو

کنترلر دما جومو

ترانسیمتر دما جومو

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترانسیمتر دما جومو و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترانسیمتر دما جومو پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس