ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل های اندازه گیری دمای گازهای اگزوز توسط ترموکوپل اگزوز سنجیده میشود که عناصر کلیدی در مدیریت مدرن موتور هستند.

حسگر های دمای گاز اگزوز معمولا ترموکوپل هایی هستند که با دماهای بسیار بالا سر و کار دارند. اغلب 800 درجه سانتیگراد یا بیش تر قابل دسترسی است.

ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز


ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز چیست ؟

حسگر های ترموکوپل خروجی گاز عنصری کلیدی در مدیریت مدرن موتورهاست. اندازه گیری دمای گاز های خروجی از اگزوز نقش مهمی در الگوریتم های سیستم برای بهبود کارایی،کاهش آلایندگی و افزایش عمر موتور هستند.

محیط ارتعاش بالا، پاسخ سریع، مقاوم به خوردگی نیاز اولیه یک ترموکوپل گاز اگزوز این است که به اندازه کافی قوی باشد تا در یک محیطی که دارای ارتعاش زیادی است دوام آورد. بعد از آن می بایست به اندازه کافی کوچک باشد تا به سرعت پاسخ داده و دما را منتقل کند و همچنین جریان گازی را مختل نکند. ترموکوپل اگزوز به یک غلافی نیاز دارد تا از آن در برابر محصولات خورنده ی فرایند احتراق محافظت نماید.


انواع ترموکوپل اگزوز

  • ترموکوپل های پایرو
  • ترموکوپل اگزوز RTD
  • ترمیستور
ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز


ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز

نکته درباره ی ترموکوپل ها :

ترموکوپل پایین ترین حساسیت را نسبت به محدوده دمایی دارند.ترمیزستورها حساسیت بسیار بالایی دارند.

ترموکوپل های پایین ترین سیگنال را دارند. و بعد از آن ها RTD و سپس ترمیزستورها تا دمای 200 تا 600 درجه سانتیگراد قرار دارند.


ترموکوپل اگزوز

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموکوپل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترموکوپل پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

ترموکوپل اگزوز

ترموکوپل اگزوز

اطلاعات تماس