ترموکوپل ضد انفجار

ترموکوپل ضد انفجار

ترموکوپل ضد انفجار یکی از ترموکوپل های پر مصرف صنعت هستند.

ساختار و اصول کار ترموکوپل ضد انفجار مانند ترموکوپل های متداول است و به خصوص ترموکوپل با ترانسمیتر دما است ولی طراحی این ترموکوپل ها به نوعی است که شعله ی ایجاد شده را خاموش کرده و از انفجار جلوگیری میکند.

ترموکوپل ضدانفجار

ترموکوپل ضدانفجار


ترموکوپل ضدانفجار

ترموکوپل ضدانفجار

نکات مهم درباره ترموکوپل ضد انفجار:

استحکام زیاد محصورکردن فضای  داخلی با آلومینیوم و ممانعت از ورود هوا به محفظه  در کاستن احتمال انفجار نقش اساسی ایفا می کند. استفاده از ترموکوپل های معمولی در محیط های مسنعد انفجار بسیار نا ایمن بوده و به آسانی منجر به انفجار گاز محیط میشود.

کلگی ترموکوپل ضد انفجار برای خاموش کردن شعله درون دستگاه ساخته شده که پتانسیل آتش گرفتن مخلوط های قابل اشتعال در محیط پیرامون را از بین می برد. اندازه گیری دما در منطقه ای که گاز قابل سوختن و ذرات و مایعات قابل اشتعال وجود دارند کاری بسیار خطرناک است. بنابر این سری ETR محصولی از نوع ضد انفجار است که برای استفاده در نواحی بحرانی خطرناک ساخته شده است.


تفاوت بین ضدانفجار و فابریک:

دسته بندی ضدانفجار برای حسگز انتقال دهنده به این معنی است که محفظه مورد نظر برای آتش گرفتن ناگهانی ساخته شده است.و از قالب های آلومینیومی یا استیل ضد زنگ ساخته شده اند.و جرم و اسحکام بالایی دارند.

طراحی فابریک بدین معنا است که سیستم طوری طراحی شده است که منجر به هیچ گونه جرقه ای نشده و نمیتواند در وقوع انفجار آن را به داخل محیط انتقال دهد.چنین طراحی نه ضد انفجار است نه نیاز دارد ضدانفجار باشد.

المنت تسمه ای

المنت تسمه ای


ترموکوپل ضدانفجار

ترموکوپل ضدانفجار

ترموکوپل ضدانفجار

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموکوپل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترموکوپل پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس