ترموکوپل نوع  B

این نوع قابلیت اندازه گیری دما از 870 تا 1700 درجه سانتی گراد را دارد. حد پایین دما در این نوع به دلیل ضریب سیبک پایین آن میباشد. و حساسیت افزایش دما  این محصول در دما های بالاتر کمتر از نوع  S R  میباشد. این نوع ترموکوپل به دلیل استفاده از آلیاژ های بسیار مقاوم در سیم های خود توانایی اندازه گیری در دمای بسیار بالا را داشته و بالاترین حد دمایی را نسبت به باقی ترموکوپل ها اندازه گیری می‌کند.

دقت و پایداری این ترموکوپل در دماهای های بالا بسیار مناسب بوده و می‌توان در بسیاری از مکان هایی ک با دمای بسیار سر و کار دارند استفاده شود.

ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B


ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B

مزایا ترموکوپل نوع  B

  • حساسیت بالا در اندازه گیری دماهای بالای 500 درجه
  • بالا ترین دقت را در قیاس با دیگر ترموکوپل ها دارد.
  • توانایی اندازه گیری دما تا 1800 درجه سانتیگراد

معایب ترموکوپل نوع  B

  • حساسیت پایین در دماهای زیر 500
  • غیر قابل استفاده در دماهای پایین
  • هزینه بالاتر به دلیل استفاده از پلاتین
ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B


ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B

کاربرد ترموکوپل:

حساسیت بالا این محصول باعث شده است تا بتوان از آن در محل هایی که احتیاج به بازخورد سریع دارند استفاده نمود. به دلیل رنج دمایی بالایی که این محصول میتواند اندازه گیری کند کاربرد آن در صنایعی که به نوعی با  دمای بالا 1200 سر و کار دارند مناسب میباشد. و از کاربرد های دیگر آن میتوان در پروسه سیمان و کوره های دما بالا ،صنایعی که با دمای بالا سر و کار دارند و دمای گاز داغ  حاصل از احتراق اشاره نمود.

رنج اندازه گیری دما:به دلیل استفاده از پلاتین رنج دمای این ترموکوپل بالا بوده است. و توانایی اندازه گیری دما را از 500 تا 1850 سانتیگراد را دارد. و برای استفاده مداوم بهتر است از 1700 درجه  سانتیگراد بالاتر نرود.


چگونه دما را با ترموکوپل نوع  B اندازه گیری کنیم؟

این محصول میتواند دما را به وسیله یک ولت متر ساده داده برداری کند. بدین منظور ولتاژ خروجی به دست آمده را باید با دمای نظیر آن تبدیل نمود.

ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B


ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع B

ترموکوپل نوع  B

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموکوپل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این المنت پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

.
اطلاعات تماس