ترموکوپل نوع S و R

این ترموکوپل ها با ترکیبات مختلف ساخته میشود و قیمت آن ها بالا و حساسیت آن بسیار کم میباشد. و قابلیت اندازه گیری دما از 0 تا 1480 درجه سانتیگراد را دارند.

این محصولات نباید در محیط هایی که اکسیژن ناکافی دارد استفاده شوند. این نوع ترموکوپل ها توسط بخار های فلزات و غیر فلزات واکنش نشان می دهد و بهتر است در لوله های غلاف آلومینیومی استفاده شوند.

ترموکوپل نوع R و S

ترموکوپل نوع R و S


ترموکوپل نوع R و S

ترموکوپل نوع R و S

مزایای ترموکوپول نوع Sو R

  • پایداری بسیار بالا در دماهای بالا و دقت در هنگام داده برداری
  • جدول بروز تر برای تبدیل ولتاژ به دما
  • دوام بالا به نسبت دیگر ترموکوپل ها
  • قابل استفاده در دماهای 0 تا 1480 درجه سانتیگراد

کاربرد ترموکوپول نوع Sو R:

به دلیل دقت و پایداری این محصول امکان مانیتور کردم دماهای بالا به صورت پیوسته با دقت بالا امکان پذیر است. و میتوان از آن ها در موتور ها،مشعل ها،کوره ها و هرجایی کخ دمای بالا نیاز است استفاده شود.

رنج اندازه گیری دما:استفاده از پلاتین با خلوص بالا در این نوع ترموکوپل ها امکان اندازه گیری دمای بالاتر را فراهم می آورد.

ترموکوپل نوع R و S

ترموکوپل نوع R و S


ترموکوپل نوع R و S

ترموکوپل نوع R و S

معایب ترموکوپول نوع Sو R

  • حساس در برابر ضربه
  • قیمت بالاتر
  • عدم امکان اندازه گیری دمای منفی

ترموکوپل نوع R و S

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموکوپل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترموکوپل پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

ترموکوپل نوع R و S

ترموکوپل نوع R و S

اطلاعات تماس