ترموکوپل کوره

انتخاب ترموکوپل کوره با توجه به هزینه ،کیفیت فلز، نیاز های تولیدی و نوع آلیاژی که در کوره پروسس میشود تعیین میشود. انعطاف پذیری کوره در شرایط مختلف برای انواع تولید یک مزیت محسوب میشود.

کوره ها از نظر کابرد به سه گروه پیش گرم،ذوب و نگهدارنده و از لحاظ مصرف انرژی به دو دسته عمده سوخت فسیلی،گرمایش الکتریکی تقسیم بندی میشوند.

ترموکوپل کوره

ترموکوپل کوره


ترموکوپل کوره

ترموکوپل کوره

انواع کوره حرارتی:

کوره حرارتی انواع مختلفی دارد. که اساس و پایه کار آن ها مقاومت الکرتیکی است.هر کدام از کوره های زیر با توجه به نوع و شرایط نیاز به یک ترموکوپل کوره خاص دارند.

کوره سخت کاری :این نوع کوره ها از نظر ساختار متفاوت و از نظر مشخصات مشابه یکیدیگر هستند.

کوره تمپر: هدف اصلی این کوره انجام عملیات تمپر است.و میتوان از این کوره برای عملیات تنش زدایی استفاده کرد.

کوره آزمایشگاهی: در هر کارگاه عملیات حرارتی جهت انجام عملیات بر روی قطعات کوچک و یا جهت انجام سیکل های آزمایشی نیاز به یک کوره آزمایشی دارند.

کوره نیتراسیون گازی: این کوره جهت انجام عملیات سطحی نیتراسون و نیتروکربوراسیون استفاده می شود.

کوره نیتراسیون پلاسمایی: تکنیک پلاسما به وسیله تخلیه هاله ای روی سطح قطعه مشخص می شود.این هاله در فشار های پایین هنگامی که بین قطعه کار و دیواره های کوره یک اختلاف ولتاژ برقرار شود به وجود می آید.


انواع کوره های الکتریکی

  • کوره های قوس
  • کوره های مقاومتی
  • کوره های القائی
ترموکوپل کوره

ترموکوپل کوره


ترموکوپل کوره

ترموکوپل کوره

کوره ترموکوپل

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این ترموکوپل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این ترموکوپل پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس