سنسور  PT1000

سنسور یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اجزا در سیستم های الکتریکی  و صنعت است.این سنسور یکی از سنسور هایی میباشد که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. سنسور  pt 100 در انواع مختلفی مانند 2، 3 و 4 سیمه ساخته شده است.

و هرکدام ویژگی های متفاوتی دارند. به طور مثال سنسور های سه سیمه بیشترین استفاده در صنعت را دارند و سنسور های 4 سیمه بیشترین دقت را دارند اما هزینه آن ها نیز بالا میباشد. از این سنسور برای اندازه گیری دما استفاده می کنند و در اکثر آن ها سنسور دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی PT100 یا pt 1000 هستند. المنت های این سنسور در سبک های مختلف در دسترس هستند اما همه آن ها شامل یک فلز رسانا بسیار خالص مانند پلاتین ، مس،آلومینیوم یا نیکل می شوند که در داخل یک غلاف محافظ قرار دارند.

سنسور 1000 pt

سنسور 1000 pt


سنسور 1000 pt

سنسور 1000 pt

سنسور  PT1000

به دلیل اینکه سنسور  pt100  نسبت به سنسور  pt 1000  ارزان تر میباشد اما در موارد زیر از سنسور  pt  1000  استفاده میشود. این سنسور در مواردی که از باتری استفاده میشود بهتر است. این سنسور با مقاومت اسمی بالاتر جریان الکتریکی کمتری استفاده میکند و  انرژی کمتری را مصرف می کند.

با توجه به این که سنسور مقاومتی از انرژی کمتری استفاده می کند اثر خود گرمایشی کمتری نیز دارد. هرچه تعداد سیم ها کمتر باشد مقاومت سیم بیشتری به قرائت ها افزوده میشود و در نتیجه باث عدم دقت در دمای خوانده می شود.


سنسور PT1000

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این سنسور PT1000 و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این سنسور PT1000 پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

سنسور 1000 pt

سنسور 1000 pt

اطلاعات تماس