تجهیزات داده برداری

داده برداری (دیتا اکوزیشن) به پروسه دیجیتال کردن داده هایی که از دنیای اطراف به دست می آیند اطلاق می شود. فرآیند اندازه گیری درجه حرارت به صورت دیجیتالی با استفاده از سنسور همانند یک ترموکوپل است.

همه ی سیستم های داده برداری شامل سنسور(ترموکوپل)،پردازش سیگنال و تبدیل سیگنال آنالوگ به دیجیتال هستند.

تجهیزات داده برداری

تجهیزات داده برداری


تجهیزات داده برداری

تجهیزات داده برداری

پردازش سیگنال:

برای انجام داده برداری با کیفیت بالا معمولا یک مدار اضافی بین سنسور و مبدل سیگنال نیاز است.به این مدار پردازشگر سیگنال(کارت آدام) نیز گفته می شود. و کار آن تقویت سیگنال،کالیبراسیون،خطی سازی و شیبه سازی جانکشن سرد می باشد.


دسته بندی سیستم های داده برداری:

دیتا لاگرها: دیتا لاگر یک سیستم جمع آوری اطلاعات به همراه یک پردازشگر داخلی و نرم افزاری از قبل تعریف شده روی آن است.

دیتا لاگینگ: ثبت داده های جمع آوری شده در طی یک دوره زمانی است که بسته به نوع کاربرد داده ها می توانند اندازه گیری های  دما،جریان،رطوبت،ولتاژ و یا سایر سیگنال های مورد دسترسی باشند.

سیستم داده برداری مدولار:این سیستم  زمانی که تعداد کانال های داده برداری بالا است و سیستم ها پیچیده طراحی شده اند که نیاز به ادغام و همگام سازی انواع مختلف سنسور می باشد کاربرد دارند و گران ترین گزینه خرید می باشند.

دستگاه داده برداری: این دستگاه شامل پردازشگر و مبدل سیگنال در درون خود می باشد و این دستگاه محبوبیت زیادی نسبت به دیگر سیستم ها دارد.

تجهیزات داده برداری

تجهیزات داده برداری


تجهیزات داده برداری

تجهیزات داده برداری

تجهیزات داده برداری

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این دستگاه  و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این دستگاه پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس