نازل گازوئیل

نازل گازوئیل یا اسپری کننده سوخت در بسیاری از مشعل ها و صنعتی کاربرد دارد.فشار پشت این اسپری کننده هاتوسط یک پمپ تامین شده و منجر به اسپری شدن سوخت می شود.

این نازل ها کاربرد فراوانی در صنعت دارند

نازل گازوئیل

نازل گازوئیل


نازل گازوئیل

نازل گازوئیل

عملکرد نازل گازوئیل:

اتمیزه کردن: سرعت تبخیر را به وسیله تبدیل سوخت به قطرات بسیار ریز افزایش می دهد.

حجم سوخت:معمولا نازل گازوئیل برای یک نقطه وحجم کاری طراحی می شوند.تا حجم مشخصی از سوخت اتمیزه شده را به محفظه تزریق کند.

الگوی پاشش:از این الگو انتظار می رود تا تا سوخت اتمیزه شده را با الگوی یکنواخت و زاویه مناسب برای نیاز های سیستم را برآورده کند.


اهمیت فیلتر نازل:

فیلتر های نازل علاوه بر جلوگیری از ورود گرد وغبار و ذرات جامد به نازل مانع از ورود ذرات به داخل سیستم می شود.

فیلتر مورد استفاده براب نازل نوع میباشد:

  1. فیلتر زینتر: برای نازل های 0.5 تا 2 گالون در ساعت
  2. فیلتر مش:برای نازل های 2 الی 15 گالون در ساعت
نازل گازوئیل

نازل گازوئیل


نازل گازوئیل

نازل گازوئیل

نازل گازوئیل

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این نازل گازوئیل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این نازل گازوئیل پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس