گیج فشار

گیج فشار سنج وسیله ای است که با آن میزان فشار سیال را اندازه گیری میکنند.و از مانومتر برای تنظیم فشار سیال در ماشین هایی که با قدرت هیدرولیک و پنوماتیک کار میکنند استفاده می شود. استفاده از نشانگر فشار سنج ضروری است.زیرا زیاد بودن فشار مشکلات جبران ناپذیری را به وجود می آورد.

گیج فشار

گیج فشار


گیج فشار

گیج فشار

انواع گیج فشار:

گیج فشار خشک: این گیج فشار از رایج ترین  فشار سنج ها میباشد.درون این فشار سنج خالی بوده وعقربه نمایشگر اقدام به نمایش سیال می کند.فشار سنج های خشک به دلیل لرزش دستگا های مکانیکی و لوله های متصل به آن همواره در ارتعاش هستند.و باعث میشود که عقربه های فشار سنج به ارتعاش در آمده و نتواند عدد دقیق فشار سیال را نشان دهد.

این فشار سنج قیمت پایینی دارند و در پروژه های صنعتی و تاسیساتی کاربرد دارد.

گیج فشار روغنی: این فشار سنج همان فشار سنج خشک میباشد که داخل محفظه آن مایعی مانند گلیسیرین و یا سیلیکون پر شده است. این مایعات باعث می شوند که لرزش عقربه های فشار سنج گرفته  شود و بتواند عدد دقیق تری را نشان دهد. و این گیج فشار راندمان بالتر و طول عمر بیشتری نیز دارد.


جنس بدنه گیج فشار

جنس بدنه این محصول می تواند آلومینیوم یا استیل یا آب کروم استیل باشد. گیج های روغنی معمولا پورت برنجی و بدنه آب کروم دارند. گیج های خشک آلومینومی و رنگ بدنه ی مشکی دارند. و هر دو میتوانند تمام استیل نیز باشند.

صفحه یا لنز گیج فشار مینواند شیشه یا طلق باشد.

گیج فشار

گیج فشار


گیج فشار

گیج فشار

کاربرد گیج فشار

  • اندازه گیری فشار گاز ها
  • اندازه گیری فشار آب
  • اندازه گیری فشار اکسژن
  • اندازه گیری فشار پنوماتیکی
  • اندازه گیری فشار هیدرولیکی

گیج فشار

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این گیج فشار و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید.

سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این گیج فشار پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

المنت تسمه ای

المنت تسمه ای

اطلاعات تماس