سیم المنت

سیم حرارتی کروم نیکل در المنت الکرتیکی استفاده می شود و در سایز های مخلف یافت می شوند. این سیم ها از جنس کروم نیکل بوده و بر اساس سایز بندی تا دمای 1400 درجه سانتیگراد را پوشش می دهد.

سیم های المنت باید داری کیفیت بالا و استاندارد های ویژه ای باشد تا کارایی خوبی داشته یاشد. سیم المنت و سیم مقاومتی حین محدود کرن جریان گرما تولید می کنند.

سیم المنت

سیم المنت


انواع سیم المنت و سیم مقاومتی

سیم المنت

سیم المنت

کروم آلومل (کانتال)

این سیم یک آلیاژ فریتی آلومینیوم-کروم-آهن است و در کاربرد های صنعتی به راحتی زنگ نمی زند و مقاومت بالایی دارد. سیم کانتال در مقایسه با نیکروم بار سطح بالاتر و مقاومت بیشتر دارد و دمای یکنواخت تری روی المنت فراهم کرده و تلورانس نزدیک تری را حفظ می کند.

سیم کروم نیکل (نیکروتال)

این سیم از آلیاژ غیر مغناطیسی که اساسا متشکل از نیکل،کروم و آهن ساخته شده است و مقاومت بالا و انعطاف پذیری و قابلیت جوش بهتری دارد.

نیکل مس (سیم المنت کوپرتال)

نیکل آهن( سیم المنت آهن دار)

کاربرد های مرسوم این نوع آلیاژ در دمای پایین در المنت های لوله های با ویژگی های خود به خود تنظیم می شود.


سیم المنت

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این  سیم المنت ها و ویژگی های آن ندارید میتوانید از  تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید. سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این  المنت ها پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و  با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

سیم المنت

سیم المنت

اطلاعات تماس