کابل حرارتی

این کابل ها همانطور که از نامش معلوم است کابل هایی هستند که برای تولید حرارت و گرما تولید می شوند و بیشترین کاریی آن ها برای انواع المنت ها و گرم کردن می باشد.

کابل حرارتی یا هیت تریسینگ گونه ای کابل صنعتی خاص می باشد که برای اهداف مختلفی مانند حفاظت لوله ها و مجرا ها از یخ زدگی،نگهداری فرایند های صنعتی،ذوب کردن برف و یخ در آبراه ها و سد ها استفاده می شود. کابل حرارتی می تواند در فرایند هایی که نیازمند حفظ دما هستند مثل عایق کاری لوله های بخار نیز اجرا شود.

کابل حرارتی

کابل حرارتی


کابل حرارتی

کابل حرارتی

هیت تریسنگ چگونه کار می کند؟

هیت تریسنگ با اتصال کابل های ویژه مهندسی شده از یک المنت مقاومتی ساخته شده اند به لوله یا مجرا وصل می شود. بنابراین از کابل حرارتی استفاده می شود تا بتوان دما را با جایگزینی اتلاف حرارتی با خروجی توانشان را حفظ کنند.


انواع کابل حرارتی

  • کابل هیت تیرسینگ مقاومت سری کابل حرارتی mi
  • کابل حرارتی وات ثابت
  • کابل حرارتی خود تنظیم
کابل حرارتی

کابل حرارتی


کابل حرارتی

کابل حرارتی

به چه کابل حرارتی نیازمندیم؟

انتخاب کابل هیت تریسینگ مناسب به متغیر های مختلفی بستگی دارد. مثل دماهای مدنظر،نوع عایق سازی،اندازه لوله،شرایط محیطی،دماهای نگهداری،سرعت افزایش دما،سرعت گردش و نوع مواد بستگی دارد.


کابل حرارتی

اگر شما عزیزان اطلاعات کافی برای خرید این کابل و ویژگی های آن ندارید میتوانید از تیم پشتیبان ما کمک بگیرید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تندیس حرارت تماس بگیرید. سوالی که ممکن است در مواجه با خرید این کابل ها پیش آید این است که از کجا این محصول را تهیه کنیم؟ شرکت تندیس حرارت یکی از با تجربه ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در حیطه کاری خود میباشد و با تیم حرفه ای خود آماده پاسخ دهی و مشاوره درباره فروش به شما عزیزان میباشند. و شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از سایت تندیس حرارت محصول خود را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات مورد نظر با ما تماس بگیرید.

کابل حرارتی

کابل حرارتی

اطلاعات تماس